KONST / Litografier / Färglitografi 6627643
nr 662 7643
Färglitografi
signerad, 12/15, HC
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 18:09:27
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr